Prodej plynů

Nahoru

Prodej plynů

Prodej technických, mediciálních a potravinářských plynů:


Ve spolupráci s Linde Gas, a.s. Vám nabízíme:
  • technické plyny
  • potravinářské plyny
  • příslušenství
Plyny dodáme na určené místo v dohodnutý termín.

Kontakt: +420 734 854 502, nebo prostřednictvím níže uvedeného formuláře

GALERIE Prodej Plyn
 
Chcete-li zakoupit konkrétní produkt z nabídky společnosti Linde Gas, a.s. nebo potřebujete-li poradit nebo pomoci nalézt nejvhodnější řešení neváhejte a kontaktujte naše prodejní středisko na tel: 734 854 502 (Andrea Kubiznová  - vedoucí prodeje technických plynů LINDE)

Druhy plynů

Vzhledem k tomu, že nabídka produktů společnosti Linde Gas a.s. je velmi široká, zmíníme se v následujících řádcích pouze o nejčastěji užívaných produktech ve vybraných oblastech použití. 
Nápojový průmysl
Toto odvětví využívá jak dusík, tak oxid uhličitý a stále více i speciální směs BIOGON P. Zejména BIOGON je stále více oceňován milovníky piva, protože při jeho použití nedochází k přesycení tohoto nápoje oxidem uhličitým, brání zvětrávání piva a tím mu zachovává správný říz. 
Ochranné plyny pro svařování
Speciální směsi plynů jako např. CORGON, CRONIGON, nebo VARIGON pomohou dosáhnout při svařování požadovanou kvalitu svarů. Správná volba ochranné atmosféry je však nesmírně důležitá. Klíč k určení ochranné atmosféry najdete na stránkách Linde Gas a.s. nebo nám napište a my vám v nejkratším možném termínu odpovíme.  
Ochranné plyny pro potravinářství
V potravinářství jsou využívány oxid uhličitý, dusík a jejich speciální směsi, které chrání potraviny jak při balení, tak při skladování proti zkažení. Jejich další využití je při mražení potravin. 
Autogenní technika
Pro svařování a řezání plamenem nabízíme nejen plyny jako např. acetylen, eten, propan a vodík, ale i příslušenství, které představují např. speciální hořáky LINDOFLAMM. 
   

Napište nám - Prodej

Chcete se nás na něco zeptat? Můžete využít tento formulář.
*:
*:
*:
Povinné položky*